Wojskowa Komenda Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
19 grudnia 2018
ZWIADEK NA TERMACH WARMIŃSKICH.
Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej.


14 do 16 grudnia mobilny zespół promocyjno - informacyjny po raz ostatni w tym roku odwiedził Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim oraz Termy Warmińskie.

Pracownicy Wydziału Rekrutacji oraz zwiadowcy 9. Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego oprócz rutynowych pytań dotyczących możliwości powołania do różnych ochotniczych form służby wojskowej musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Zaspokojenia niezmierzonych pokładów dziecięcej ciekawości.

Było trudno, było ciężko, było śmiesznie ale wszyscy byli usatysfakcjonowani. Również tym razem nieocenionym pomocnikiem okazał się ZWIADEK, do którego lgnęły wszystkie maluchy. Ale uwaga! Nie tylko maluchy :).

Dziękujemy serdecznie władzom powiatu lidzbarskiego oraz kierownictwu Term Warmińskich za możliwość pracy w tak komfortowych warunkach. Wydział Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim nie kończy jednak pracy i zaprasza wszystkich zainteresowanych służbą wojskową do siedziby WKU w Lidzbarku Warmińskim ul. Spółdzielców 24. Informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc na numer 261 317 465. Wszystkich niezdecydowanych prosimy o zapoznanie się z informacjami na naszej Stronie internetowej, Facebooku oraz Twitter.

A gdy spotkacie na trasie zwiadowców spod znaku nietoperza - ZWIADKA, pomachajcie im serdecznie. Szkolą się po to by Nam Wszystkim żyło się bezpieczniej!

Dołączona galeria zdjęć: ZWIADEK NA TERMACH WARMIŃSKICH
generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim
Spółdzielców 24
11-100 Lidzbark Warmiński
tel. 261317465
fax. 261317315
wku.lidzbark@ron.mil.pl