Wojskowa Komenda Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
04 października 2018
TARGI EDUKACJI I PRACY W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
4 października 2018 r. odbyły się Targi Edukacji i Pracy w Lidzbarku Warmińskim.


W zorganizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Lidzbarku Warmińskim pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Starosty Lidzbarskiego Targach Edukacji i Pracy, wzięli udział pracownicy Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim. Uroczystego otwarcia Targów dokonał Wicestarosta Jarosław KOGUT oraz Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu Iwona PEKURA.

Osoby zainteresowane mogły zapoznać się ze szczegółowymi warunkami rekrutacji do ochotniczych form służby wojskowej, w tym terytorialnej służby wojskowej, służby przygotowawczej, służby kandydackiej oraz zawodowej służby wojskowej. Główną tematyką poruszaną z pracownikami Wydziału Rekrutacji: Anną Mihal oraz Jerzym Kołodziejem, była możliwość rozwoju i kariery w czynnej służbie wojskowej.

Składamy podziękowania za zaproszenie do udziału w Targach Edukacji i Pracy przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim. Mamy nadzieję, że nasza współpraca wpłynie korzystnie na rynek pracy.

Dołączona galeria zdjęć: TARGI EDUKACJI I PRACY W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim
Spółdzielców 24
11-100 Lidzbark Warmiński
tel. 261317465
fax. 261317315
wku.lidzbark@ron.mil.pl